Certyfikaty

Certyfikaty i nagrody

Katarzyna Liera trener
Moja przygoda z makijażem permanentnym rozpoczęła się ponad 10 lat temu. Perfekcjonizm, dbanie o szczegóły i upór wewnętrzny doprowadziły mnie do miejsca w którym jestem dziś. Ogromna ilość przebytych szkoleń z makijażu permanentnego oraz uczestnictwo w wielu sympozjach nie tylko na terenie Polski – to wszytko pozwoliło mi wciąż doskonalić techniki mojej pracy oraz poznawać najnowsze światowe trendy w doborze kolorów oraz kształtów.
Dzięki wieloletniej pracy zawodowej mogę pochwalić się takimi osiągnięciami jak uzyskana w Monachium I , II i III Licencja w Long Time Liner, oraz uzyskany certyfikat LTL. Uczestniczyłam w szkoleniu pod okiem światowej sławy eksperta z dziedziny mikropigmentacji Phi Brows Mistrza Branko Babicia w technice Microblading .
Jestem również wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski PMU. Moje makijaże permanentne zostały docenione wśród najlepszych linergistek świata i otrzymałam międzynarodowe wyróżnienie Pro Artist.

Poprzez wiele lat pracy w dziedzinie makijażu permanentnego wypracowałam własne techniki pigmentacji, które pozwoliły mi na udoskonalenie moich prac.
W roku 2017 opracowałam i opatentowałam swoją autorską metodę pigmentacji ust LILY-LIPS, która pozwala osiągnąć niesamowity efekt końcowy.
Dziś mogę dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z moimi kursantkami. W 2018 roku dzięki współpracy z najlepszą firmą w branży PMU- PML Professional Master Line zostałam certyfikowanym trenerem oraz dystrybutorem marki PML w Polsce! Otworzyłam własną placówkę szkoleniową LIERA ACADEMY.
Wszystkie szkolenia prowadzę z pasją i wielkim zaangażowaniem. Każdą osobę która odbywa u mnie szkolenia staram się zarazić moją wielka miłością…miłością do makijażu permanentnego!
Jeśli chcesz poznać sekrety mojej pracy….. zapraszam!

Certyfikat Pro Artist

Certyfikat Branco Babic Microblading

Certyfikat-microblading

Mistrzostwa Polski

W marcu 2013 roku zakwalifikowałam się do ścisłego finału 10 najlepszych lingeristek w Polsce i uczestniczyłam w zawodach Mistrzostw Polski w makijażu permanentnym w Warszawie. Potwierdzeniem uczestnictwa jest dyplom zaprezentowany poniżej.

Elite Lingerist

W roku 2012 wyjechałam do Monachium do głównej siedziby firmy Long-Time-Liner aby uzyskać I licencję Elite LTL. Licencja Elite LTL jest przyznawana wyłącznie najlepszym lingeristkom na świecie.

Sympozjum - mikropigmentacja medyczna

IV Sympozjum z mikropigmentacji medycznej i estetycznej w Toruniu – kwiecień 2013

III Licencja Elite

III Licencja Elite uzyskana w Monachium w roku 2014. W roku 2014 ponownie wyjechałam do Monachium aby podnieść swoje kwalifikacje i uzyskać III licencję ELITE LTL. Uzyskanie tej licencji potwierdza najwyższy poziom makijażu.

Szkolenie intensywne

Szkolenie Toruń 2013. Podniesienie kwalifikacji z makijażu permanentnego ust techniką lip-light oraz brwi metodą włoskową w siedzibe Long Time Liner Polska w Toruniu

Licencja LONG-TIME-LINER

Certyfikat LONG-TIME-LINER uzyskany w Monachium 2012

Certyfikat II stopnia

Certyfikat stopnia drugiego uzyskany w Monachium w 2014 roku Long-Time-Liner – Pigmentacja medyczna.

Mikropigmentacja estetyczna

Intensywny trening z zakresu mikropigmentacji estetycznej, IV Sympozjum Toruń 2013

Mistrzostwa Polski Beauty Forum

Udział w finale mistrzostw Polski 2014 Beauty Forum

Kolorymetria i pigmentologia

Pierwsza pomoc w kosmetologii

Pigmentacja medyczna
Plasma IQ Liera Certyfikat
Przekłuwanie ciała
makijaż permanentny brwi Swiss
usuwanie makijażu permanentnego
Zaffiro Warszawa Certyfikat
Plasma IQ Liera Certyfikat

Lider Kapitału Ludzkiego

Lider Kapitału Ludzkiego – wyróżnienie Politechniki Łódzkiej otrzymane w roku 2015

Mikroblading Warszawa Liera
Certyfikat remuver
Zaffiro certfikat Tatiana
Certyfikat Clarena
Swiss color Workshop
Swiss Color Liera
Rejuvi - usuwanie makijażu

Certyfikat Microblading MasterClass

W roku 2016 uzyskałam certyfikat Diamant MasterClass Microblading.

X