Certyfikaty i nagrody

kasia foto do banera od Maćka
Moja przygoda z makijażem permanentnym rozpoczęła się ponad 10 lat temu. Perfekcjonizm, dbanie o szczegóły i upór wewnętrzny doprowadziły mnie do miejsca w którym jestem dziś. Ogromna ilość przebytych szkoleń z makijażu permanentnego oraz uczestnictwo w wielu sympozjach nie tylko na terenie Polski – to wszytko pozwoliło mi wciąż doskonalić techniki mojej pracy oraz poznawać najnowsze światowe trendy w doborze kolorów oraz kształtów.
Dzięki wieloletniej pracy zawodowej mogę pochwalić się takimi osiągnięciami jak uzyskana w Monachium I , II i III Licencja w Long Time Liner, oraz uzyskany certyfikat LTL. Uczestniczyłam w szkoleniu pod okiem światowej sławy eksperta z dziedziny mikropigmentacji Phi Brows Mistrza Branko Babicia w technice Microblading .
Jestem również wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski PMU. Moje makijaże permanentne zostały docenione wśród najlepszych linergistek świata i otrzymałam międzynarodowe wyróżnienie Pro Artist.

Poprzez wiele lat pracy w dziedzinie makijażu permanentnego wypracowałam własne techniki pigmentacji, które pozwoliły mi na udoskonalenie moich prac.
W roku 2017 opracowałam i opatentowałam swoją autorską metodę pigmentacji ust LILY-LIPS, która pozwala osiągnąć niesamowity efekt końcowy.
Dziś mogę dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z moimi kursantkami. W 2018 roku dzięki współpracy z najlepszą firmą w branży PMU- PML Professional Master Line zostałam certyfikowanym trenerem oraz dystrybutorem marki PML w Polsce! Otworzyłam własną placówkę szkoleniową LIERA ACADEMY.
Wszystkie szkolenia prowadzę z pasją i wielkim zaangażowaniem. Każdą osobę która odbywa u mnie szkolenia staram się zarazić moją wielka miłością…miłością do makijażu permanentnego!
Jeśli chcesz poznać sekrety mojej pracy….. zapraszam!

Certyfikat Pro Artist

Certyfikat Branco Babic Microblading

Certyfikat-microblading

Mistrzostwa Polski

W marcu 2013 roku zakwalifikowałam się do ścisłego finału 10 najlepszych lingeristek w Polsce i uczestniczyłam w zawodach Mistrzostw Polski w makijażu permanentnym w Warszawie. Potwierdzeniem uczestnictwa jest dyplom zaprezentowany poniżej.

Elite Lingerist

W roku 2012 wyjechałam do Monachium do głównej siedziby firmy Long-Time-Liner aby uzyskać I licencję Elite LTL. Licencja Elite LTL jest przyznawana wyłącznie najlepszym lingeristkom na świecie.

Sympozjum - mikropigmentacja medyczna

IV Sympozjum z mikropigmentacji medycznej i estetycznej w Toruniu – kwiecień 2013

III Licencja Elite

III Licencja Elite uzyskana w Monachium w roku 2014. W roku 2014 ponownie wyjechałam do Monachium aby podnieść swoje kwalifikacje i uzyskać III licencję ELITE LTL. Uzyskanie tej licencji potwierdza najwyższy poziom makijażu.

Szkolenie intensywne

Szkolenie Toruń 2013. Podniesienie kwalifikacji z makijażu permanentnego ust techniką lip-light oraz brwi metodą włoskową w siedzibe Long Time Liner Polska w Toruniu

Licencja LONG-TIME-LINER

Certyfikat LONG-TIME-LINER uzyskany w Monachium 2012

Certyfikat II stopnia

Certyfikat stopnia drugiego uzyskany w Monachium w 2014 roku Long-Time-Liner – Pigmentacja medyczna.

Mikropigmentacja estetyczna

Intensywny trening z zakresu mikropigmentacji estetycznej, IV Sympozjum Toruń 2013

Mistrzostwa Polski Beauty Forum

Udział w finale mistrzostw Polski 2014 Beauty Forum

Pigmentacja medyczna
Plasma IQ Liera Certyfikat
Przekłuwanie ciała
makijaż permanentny brwi Swiss
usuwanie makijażu permanentnego
Zaffiro Warszawa Certyfikat
Plasma IQ Liera Certyfikat

Lider Kapitału Ludzkiego

Lider Kapitału Ludzkiego – wyróżnienie Politechniki Łódzkiej otrzymane w roku 2015

Mikroblading Warszawa Liera
Certyfikat remuver
Zaffiro certfikat Tatiana
Certyfikat Clarena
Swiss color Workshop
Swiss Color Liera
Rejuvi - usuwanie makijażu

Certyfikat Microblading MasterClass

W roku 2016 uzyskałam certyfikat Diamant MasterClass Microblading.

Prestiżowe nagrody dla firmy LONG-TIME-LINER