Szkolenia z makijażu permanentnego

Basic oczy

Kompleksowe szkolenie z makijażu permanentnego PML Basic – 5 dni

Od tego szkolenia powinna zacząć się kariera każdego linergisty i… niejedna się już zaczęła!

5 dni intensywnej pracy pod okiem wybitnej trenerki i doskonałego fachowca – Katarzyny Liera – pozwoli Ci zdobyć niezbędną wiedzę, jak i niezwykle cenną praktykę. W trakcie 2 pierwszych dni będziesz uczestniczyć w prowadzonych w wysokim standardzie zajęciach teoretycznych oraz poznasz arkana zawodu od strony praktycznej – ćwicząc techniki rysunku i pigmentacji na skórkach. W trakcie kolejnych 3 dni zyskasz możliwości intensywnego treningu podczas zajęć praktycznych i pigmentacji modelek, których obecność gwarantuje akademia. Spotkania odbywają się w kameralnym gronie (maksymalna liczba uczestników szkolenia to 3), w profesjonalnej i zarazem pełnej życzliwości atmosferze.

Szkolenie z makijażu permanentnego PML Basic przeznaczone jest dla osób początkujących, ale mogą w nim wziąć także udział osoby, które pracują już w branży beauty. Wychodząc w stronę rosnących oczekiwań klientek oraz coraz większej popularności makijażu trwałego w Polsce, możesz w prosty sposób poszerzyć ofertę świadczonych przez siebie usług!

Potwierdzeniem zdobytych umiejętności będzie oryginalny certyfikat Liera Academy w 2 językach do wyboru. Kursanci uzyskują też dostęp do zamkniętej grupy, która zapewnia wsparcie i umożliwia wymianę doświadczeń.

Część teoretyczna:

 • Makijaż permanentny- podstawowe pojęcia
 • Elementy dermatologii i budowa skóry
 • Alergie w makijażu permanentnym
 • Wyposażenie stanowiska pracy
 • Omówienie sprzętu i jego działania
 • BHP i higiena w pracy linergisty
 • Wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegu
 • Kolorymetria
 • Pigmentologia- dobór właściwych barwników do zabiegu
 • Budowa twarzy- formy i kształty
 • Analiza kolorystyczna typów urody
 • Podstawowe techniki pigmentacji
 • Techniki rysunku i projektu wstępnego
 • Opisy zabiegów i metod pigmentacji
 • Trwałość makijażu permanentnego
 • Usuwanie makijażu permanentnego
 • Pielęgnacja po zabiegu

W części praktycznej pomożemy Ci opanować techniki rysunku wstępnego do każdej z metod pigmentacji.Techniki ćwiczone są na specjalnych szablonach szkoleniowych oraz główkach treningowych imitujących skórę człowieka. W ten sposób zapoznasz się z pracą urządzenia PML i wypracujesz odpowiednią technikę. W kolejnej części szkolenia będziesz mogła wykonywać zabiegi makijażu permanentnego brwi, oczu i ust na modelkach.  Zabiegi odbywają się pod stałym nadzorem trenera Katarzyny Liera.

Część praktyczna:

 • Ćwiczenia z rysunku
 • Ćwiczenia na sztucznych skórkach i główkach treningowych
 • Nadawanie indywidualnego kształtu
 • Wykonywanie makijażu permanentnego na modelkach pod stałą kontrolą instruktora

Dodatkowo:

 • Niebezpieczeństwo oraz ryzyko zawodowe
 • Oświadczenie zgody na zabieg- prawo w zawodzie linergisty
 • Radzenie sobie w sytuacjach ekstremalnych i tzw. „trudnym klientem”
 • Najczęściej popełniane błędy i możliwe powikłania w makijażu permanentnym
 • Marketing i reklama w mediach społecznościowych
 • Panel dyskusyjny

Podczas szkolenia dodatkowo oferujemy dla naszych kursantów możliwość zakupu barwników do makijażu permanentnego oraz sprzętu  z atrakcyjną zniżką! (jednorazowy rabat obowiązuje tylko podczas szkolenia)

W cenie szkolenia zapewniamy:

 • serwis kawowy, ciepły posiłek
 • certyfikat ukończenia szkolenia BASIC w LIERA ACADEMY (do wyboru w dwóch językach: polski, angielski, niemiecki)
 • materiały szkoleniowe
 • przyjazną atmosferę
 • modelki

Na szkolenie prosimy o zabranie:

 • białej odzieży zabiegowej,
 • obuwia zmiennego,
 • okularów/soczewek
 • w przypadku dłuższych paznokci, prosimy o ich skrócenie – jest to niezbędne przy technikach naciągania

Cena szkolenia : 10 000 zł netto

Szkolenie z makijażu permanentnego brwi Basic BEAUTY BROWS – 3 dni

3-dniowe szkolenie z makijażu permanentnego brwi da Ci coś więcej niż same umiejętności wykonywania tego zabiegu. Pozwoli Ci poznać sztukę kreowania świadomego piękna, a nawet wizerunku osób, które oddadzą się w Twoje ręce.

W końcu brwi są jednym z najważniejszych elementów twarzy i w znaczący sposób wpływają na to, jak postrzegają nas inni ludzie. Gdy są nieregularne, zaniedbane lub źle wykonane – mogą nadawać twarzy zdziwiony, zasmucony czy nawet złowrogi wyraz. Każda kobieta z pewnością chce tego uniknąć!

Z drugiej strony, poprawnie wykonany zabieg pigmentacji brwi potrafi wydobyć blask i podkreślić urodę, nadając spojrzeniu pogodny charakter oraz głęboki wyraz piękna. Tego wszystkiego nauczysz się na szkoleniu z makijażu permanentnego brwi w Liera Academy!

Szkolenie Basic BEAUTY BROWS kierowane jest zarówno do osób początkujących, jak i tych, które wykonują już makijaże permanentne. W trakcie zajęć poznasz popularne techniki pigmentacji brwi – metodę ombre lub powder effect. Co ważne, dzięki wsparciu trenera opanujesz niezbędne techniki rysunku wstępnego do wybranej metody pigmentacji. Szkolenie obejmuje ćwiczenia na szablonach i główkach treningowych, a także zabiegi wykonywane z udziałem modelek. Poświadczeniem ukończenia szkolenia będzie prestiżowy certyfikat Liera Academy do wyboru w 2 językach, a nieocenioną pomocą także po zakończeniu zajęć – dostęp do elitarnego forum tylko dla kursantów Akademii Mistrzów.

Szkolenie z makijażu permanentnego ust Basic FULL LIPS – 3 dni

Usta intrygują, kuszą i zniewalają… Zdecydowanie mają w sobie coś magnetycznego, dlatego nie dziwi fakt, że tak wiele kobiet chce podkreślić ich naturalny kształt i kolor czy wyrównać nieestetyczną asymetrię. Szkolenie z makijażu permanentnego ust FULL LIPS w Liera Academy to Twoje narzędzie do spełniania marzeń klientek o pięknych i ponętnych ustach.

Jeśli stoisz na starcie kariery linergisty albo działasz już w zawodzie i poszerzyć swoją ofertę o przepiękne makijaże permanentne ust – to szkolenie jest dla Ciebie!

W trakcie 3 dni poznasz i opanujesz wybraną technikę pigmentacji (kontur ust z wypełnieniem lub usta metodą ombre). Rozpoczynając od rysunku wstępnego ćwiczonego na specjalnych szablonach i główkach treningowych, przejdziesz przez kolejne etapy nauki. Z pierwszego dnia zajęć wyniesiesz niezbędną wiedzę teoretyczną oraz wyćwiczysz się w technikach pigmentacji na skórkach. Odbędzie się wówczas również zabieg pokazowy w wykonaniu doświadczonego szkoleniowca. W kolejnych dniach będziesz miała możliwość uczestniczenia w intensywnych zajęciach praktycznych, włącznie z pigmentacją 4 modelek, pod czujnym i bardzo pomocnym okiem trenera.

Szkolenie wieńczy przyznanie certyfikatu ukończenia Liera Academy, który możesz wybrać w 2 językach. Dodatkowy zysk stanowi także możliwość korzystania ze wsparcia w specjalnie utworzonej grupie wymiany doświadczeń i informacji.

Szkolenie z makijażu permanentnego oczu Basic PERFECT EYELINER – 3 dni

W szkoleniu podstawowym z makijażu permanentnego oczu PERFECT EYELINER również mogą wziąć udział osoby, które dopiero rozpoczynają pracę, jak i linergiści, którzy chcą poszerzyć swój warsztat o pigmentację powiek. W kameralnej grupie (maksymalnie 3 osoby) poznasz tę wymagającą sztukę krok po kroku, ucząc się w sprzyjających koncentracji i przyswajaniu wiedzy warunkach, z pomocą trenera, który jest autorytetem w tej dziedzinie.

Polecane przez kursantki szkolenie z makijażu permanentnego oczu w Liera Academy koncentruje się na pigmentacji kresek na powiece górnej (w linii rzęs lub tzw. softliner). Zajęcia teoretyczne w połączeniu z intensywną i przeważającą praktyką pozwalają nabyć umiejętności niezbędne do wykonywania trwałych kresek w pewny i bezpieczny sposób. Dają też nieocenione możliwości trenowania pod okiem wybitnego oraz doświadczonego szkoleniowca, którego wsparcie będzie Ci towarzyszyć także po szkoleniu!

W swojej pracy będziesz mogła ponadto posługiwać się prestiżowym certyfikatem ukończenia szkolenia Liera Academy (do wyboru w 2 językach).

Szkolenie z makijażu permanentnego ust autorską metodą LILY-LIPS! – 2 dni

Która kobieta, oddając się w ręce linergisty, nie marzy o kusząco pięknych ustach? A jeśli dodać do tego niepowtarzalny efekt, który łączy ujmującą naturalność ze spektakularnym wyglądem – satysfakcja klientek i pozytywne oceny gwarantowane! Jeśli wizja takiego sukcesu jest Ci bliska, wybierz koniecznie jedyne w swoim rodzaju szkolenie z makijażu permanentnego ust autorską metodą Katarzyny Liera LILY-LIPS!

Uczestnicząc w wyjątkowym szkoleniu z makijażu permanentnego LILY-LIPS! poznasz tajniki pigmentacji najpiękniejszych ust w Polsce. Dowiesz się, jak przeprowadzić pełen zabieg, począwszy od konsultacji, przez perfekcyjny rysunek wstępny, po prawidłowo i precyzyjnie wykonaną pigmentację. Odkryjesz sposób osiągania zachwycających efektów na światowym poziomie, bez pośpiechu i z najwyższym kunsztem w 2 godziny!

 

W pierwszym dniu zagłębisz się w niezbędną teorię, a ponadto będziesz miała okazję ćwiczyć umiejętności na specjalnych szablonach szkoleniowych oraz główkach treningowych, które imitują skórę człowieka. Odbędzie się wtedy również zabieg pokazowy wykonany przez międzynarodowej klasy trenera. W drugiej części szkolenia przeprowadzisz zabiegi pigmentacji ust na modelkach, pod stałym nadzorem instruktora.

Szkolenie z makijażu permanentnego ust LILY-LIPS! przeznaczone jest dla osób zaawansowanych, które wykonują już zabiegi mikropigmentacji. Trwa 2 dni i organizowane jest w małych grupach (maks. 4 osoby). Ukończenie szkolenia na poziomie zaawansowanym zagwarantuje Ci uzyskanie prestiżowego certyfikatu Liera Academy w 2 językach do wyboru.

 • Postaw na niepowtarzalny efekt najpiękniejszych ust LILY-LIPS! i weź udział w szkoleniu z autorskiej metody pigmentacji ust Katarzyny Liera – zadzwoń: 509-324-707.

Intensywne szkolenie z autorskiej techniki ust LILY-LIPS!

POZIOM ZAAWANSOWANY

 

Jesteś już po szkoleniu wprowadzającym w świat makijażu permanentnego ale potrzebujesz szkolenia dodatkowego z techniki pigmentacji ust? Twoje dotychczasowe prace nie spełniają Twoich oczekiwań? A może po prostu chcesz wprowadzić nową metodę pigmentacji do swojego salonu? Jeśli tak, ta oferta jest dla CIEBIE !

 

 

Intensywne szkolenie z autorskiej techniki ust LILY-LIPS– intensywne szkolenie z makijażu permanentnego ust autorską techniką Katarzyny Liera  „LILY-LIPS!”. Szkolenie przeznaczone jest dla osób zaawansowanych. Szkolenie może być przeprowadzane na urządzeniu kursantki lub na urządzeniu PML Professional Master Line. Certyfikat ukończenia kursu upoważnia do certyfikowania własnych prac  z logo metody „LILY-LIPS”. Praca w kameralnej atmosferze- max. 2 kursantki na szoleniu. Każda kursantka wykona dwa zabiegi pigmentacji ust metoda „LILY-LIPS” podczas szkolenia.

 

Program szkolenia z techniki pigmentacji ust „ LILY-LIPS”:

Część teoretyczna:

 • Ocena oczekiwań kursantki
 • Omówienie błędów w pracy kursantki
 • Wyeliminowanie błędów w pigmentacji
 • Prawidłowy rysunek ust
 • Dobieranie kształtu ust i koloru pigmentu do typu urody klientki

 

Część praktyczna:

 • Ćwiczenia z rysunku
 • Ćwiczenia na sztucznych skórkach i główkach treningowych
 • Nadawanie indywidualnego kształtu ust
 • Wyrównywanie asymetrii ust
 • Poprawna technika rozciągania pigmentowanych ust
 • Wykonywanie makijażu permanentnego na modelkach pod stałą kontrolą instruktora

 

 

Podczas szkolenia dodatkowo oferujemy dla naszych kursantów możliwość zakupu barwników do makijażu permanentnego oraz sprzętu  z atrakcyjną zniżką! (jednorazowy rabat obowiązuje tylko podczas szkolenia)

 

W cenie szkolenia zapewniamy:

 • serwis kawowy, ciepły posiłek
 • certyfikat ukończenia szkolenia „LILLY- LIPS” w LIERA ACADEMY (do wyboru w dwóch językach: polski, angielski, niemiecki)
 • materiały szkoleniowe
 • przyjazną atmosferę
 • modelki

 

Na szkolenie prosimy o zabranie:

 • białej odzieży zabiegowej,
 • obuwia zmiennego,
 • okularów/soczewek
 • sprzętu, kartridży lub igieł i sterylnych końcówek (w zależności od sprzętu)
 • w przypadku dłuższych paznokci, prosimy o ich skrócenie – jest to niezbędne przy technikach naciągania

Cena szkolenia 2 dni : 4000 zł
Oferujemy również możliwość wykupienia indywidualnego szkolenia  w cenie 8000 zł

Zmiana urządzenia na PML

 

Pracujesz już z makijażem permanentnym ale nie jesteś zadowolona z efektów swojej pracy? Uważasz, że to wina sprzętu na którym pracujesz? Jeśli tak- to szkolenie jest dla CIEBIE!

 

Zmiana urządzenia na PML– szkolenie przeznaczone jest dla osób wykonujących już makijaże permanentne, chcących zmienić dotychczasowe urządzenie do makijażu permanentnego na urządzenie marki PML.  Na szkoleniu zapoznasz się z obsługą urządzenia PML, jego zaletami. Zapewniamy również zabiegi pigmentacji na modelkach sprzętem PML pod czujnym okiem trenerki Katarzyny Liera.

 

 

Podczas szkolenia dodatkowo oferujemy dla naszych kursantów możliwość zakupu barwników do makijażu permanentnego oraz sprzętu  z atrakcyjną zniżką! (jednorazowy rabat obowiązuje tylko podczas szkolenia)

 

Na  szkoleniu zapewniamy:

 • serwis kawowy, ciepły posiłek
 • certyfikat ukończenia szkolenia LIERA ACADEMY
 • materiały szkoleniowe
 • przyjazną atmosferę
 • modelki

Na szkolenie prosimy o zabranie:

 • białej odzieży zabiegowej,
 • obuwia zmiennego,
 • okularów/soczewek

 

Cena szkolenia: w przypadku zakupu urządzenia do makijażu permanentnego PML  jednodniowe szkolenie  jest bezpłatne.

Szkolenia indywidualne w Liera Academy

 

Szkolenia indywidualne w Liera Academyszkolenie dla osób zaawansowanych, chcących poznać bardzo skuteczne techniki pigmentacji. Program dedykowany jest dla osoby, która chce aby szkolenie  było  przeprowadzone w systemie 1:1 (TRENER-UCZEŃ).  Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób, które nie czują się jeszcze pewnie po odbyciu szkolenia podstawowego lub chcą udoskonalić technikę swojej pracy . Szkolenie nastawione jest wyłącznie na zajęcia praktyczne, jeden dzień szkolenia to praca na 2-3 modelkach z dowolnie wybranej pigmentacji. Zajęcia prowadzi pani Katarzyna Liera – ekspert i trener PML Polska. Możliwość rpzeprowadzenia szkolenia na dowolnej marce urządzenia.

 

Program szkolenia:

 • Ćwiczenia z rysunku
 • Ćwiczenia na sztucznych skórkach i główkach treningowych
 • Nadawanie indywidualnego kształtu
 • Wykonywanie makijażu permanentnego na modelkach pod stałą kontrolą instruktora

 

W cenie szkolenia zapewniamy:

 • serwis kawowy, ciepły posiłek
 • certyfikat ukończenia szkolenia „LIERA ACADEMY”
 • materiały szkoleniowe
 • przyjazną atmosferę
 • modelki

Na szkolenie prosimy o zabranie:

 • białej odzieży zabiegowej,
 • obuwia zmiennego,
 • okularów/soczewek
 • sprzętu, kartridży lub igieł i sterylnych końcówek (w zależności od sprzętu)

 

Podczas szkolenia dodatkowo oferujemy dla naszych kursantów możliwość zakupu barwników do makijażu permanentnego oraz sprzętu  z atrakcyjną zniżką! (jednorazowy rabat obowiązuje tylko podczas szkolenia)

 

 

 

Cena szkolenia:

 • szkolenie indywidualne dla zaawansowanych – 1 dzień 4000 zł

Dofinansowanie do szkoleń z urzędu pracy

Na nasze szkolenia istnieje możliwość uzyskania dofinansowania z urzędu pracy w wysokości 100% wartości szkolenia.
Aby uzyskać takie dofinansowanie należy być zarejestrowanym w urzędzie pracy.

Dofinansowanie można uzyskać na:

urzad pracy

 • kursy doszkalające dla osób poszukujących pracy
 • na rozpoczęcie działalności gospodarczej – w tym przypadku istnieje również możliwość dofinansowania sprzętu do makijażu permanentnego

Aby uzyskać takie dofinansowanie należy skontaktować się z urzędem pracy w Twoim regionie i zapytać o możliwość uzyskania dofinansowania.

Dofinansowanie do szkoleń z Unii Europejskiej

Kto może skorzystać z dofinansowania na szkolenia?

Z unijnego dofinansowania do szkoleń mogą skorzystać mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz ich pracownicy, którzy wykonują pracę na podstawie umowy o pracę.

Ile wynosi dofinansowanie dla mojego województwa i kiedy będzie realizowane?

Dofinansowania dla poszczególnych województw różnią się między sobą i wynoszą od 50 do 80%. Szczegóły dotyczące Twojego województwa znajdziesz na liście kryteriów województw na końcu tego artykułu. Dofinansowania do szkoleń są realizowane od 2017 aż do 2019 roku.

Dofinansowanie z Unii

PML – urządzenie klasy premium do wykonywania makijażu permanentnego

Professional Master Line to innowacyjne urządzenie do makijażu permanentnego, oparte na inteligentnej, nowoczesnej elektromagnetycznej technologii oraz precyzyjnych akupunkturowych igłach, pozwalających na osiągnięcie niesamowitych, niespotykanych dotąd efektów.

Wieloletnie badania polskich naukowców we współpracy z najlepszymi linergistami oraz wykorzystanie najnowszych osiągnięć technologicznych pozwoliło na stworzenie idealnego urządzenia posiadającego dwie rączki,  zaawansowany technicznie panel sterujący, inteligentny system pracy igieł oraz zintegrowany przepływ barwnika.

Dwie rączki o różnych parametrach pozwalają na jeszcze bardziej kreatywne prace i idealne rezultaty. Stabilne i wytrzymałe rączki gwarantują szybką i cichą pracę, co wpływa na komfort wykonującego zabieg, jak i dobre samopoczucie klienta.

 • Pierwsza rączka, pracując delikatnie jest idealna do dermopigmentacji medycznej (otoczka brodawki sutkowej, blizny, odbarwienia, imitacja włosów skóry głowy) oraz do pigmentacji delikatnych (np. smoky eye).
 • Druga rączka – bardzo mocna jest doskonała do idealnych konturów i mocnych linii.

 

Przejrzysty dotykowy panel sterujący maksymalnie ułatwia obsługę sześciu zdefiniowanych programów, zaprojektowanych dla poszczególnych partii twarzy i ciała, co pozwala na jeszcze szybsze wykonanie zabiegu. Menu zostało zaprojektowane tak, by móc łatwo i intuicyjnie wybrać rodzaj zabiegu i efekt jaki chcemy uzyskać, np. efekt włosa, lub smoky eye.

 

Każdy program ma automatycznie zdefiniowana prędkość i moc do danej strefy zabiegowej. Istnieje także możliwości samodzielnego dostosowania parametrów zarówno przed zabiegiem jak i w trakcie jego trwania, bez przerywania pracy. Menu dostępne jest we wszystkich językach w zależności od kraju dystrybucji.

 

Aparat posiada zintegrowany system przepływu barwników, które są podawane bezpośrednio z rączki do igły. Dzięki inteligentnemu mechanizmowi tłoczącemu, pigment dostarczany jest w sposób równomierny i optymalny – nie blokuje się w końcówce, nie zalewa pigmentowanego obszaru skóry, zatem nie wymaga ciągłego pobierania pigmentu, co oszczędza czas i ilość zużytego barwnika.

 

Niezwykłą precyzyjność i skuteczność zapewnia automatyczna synchronizacja igły, pozwalająca na pracę z tą samą częstotliwością nakłuć bez względu na opór skory. Optymalna szybkość pracy, równomierna częstotliwość nakłuć oraz precyzyjna penetracja igły w skórę o różnej twardości minimalizuje zakres uszkodzeń skóry i krwawienie, co w dużym stopniu wpływa na efekt końcowy zabiegu. Kiedy rączka nie pracuje igła automatycznie chowa się a to minimalizuje ryzyko zranienia skóry do zera.

Każdy komponent urządzenia został wyprodukowany w Polsce, z najwyższej jakości materiałów. Polski producent zapewnia dwuletnią gwarancję oraz urządzenie zastępcze na okres ewentualnej naprawy.

Innowacyjna budowa i działanie sprawiają, że wykonanie makijażu permanentnego jeszcze nigdy nie było tak proste, dzięki czemu urządzenie PML w najbliższym czasie zrewolucjonizuje rynek makijażu permanentnego w Polsce i na świecie.

Cena:
20 000 zł netto + vat 23%

Możliwość zakupu urządzenia w leasingu – współpracujemy z firmą leasingową, pomagamy w załatwianiu formalności.

Kontakt w celu zakupu, leasingu

Artur Liera tel. 509-324-707

Na wszystkie nasze szkolenia istnieje możliwość dofinansowania z urzędu pracy (100% dofinansowania) lub z Unii Europejskiej (do 80% dofinansowania)


Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat Liera Academy. 

Zapytaj o możliwość dofinansowania
Artur Liera tel. 509-324-707

X