Makijaż permanentny ust autorską techniką Katarzyny Liera

LILY-LIPS! – patent na kusząco piękne usta

LILY-LIPS!

Czym wyróżnia się autorska technika pigmentacji ust ?

  • Bezpiecznie i precyzyjnie wykonany zabieg pigmentacji zapewnia zdrowe, ponętne usta z soczystym wypełnieniem i perfekcyjnym konturem.
  • Klientki, które wybrały autorską technikę makijażu permanentnego ust LILY-LIPS!, zaskoczył zniewalający rezultat urzekający pięknem i naturalnością.
  • Opracowana przez Katarzynę Liera metoda umożliwia maksymalnie precyzyjne zaznaczenie konturu, co ma fundamentalne znaczenie dla estetyki i poprawności przeprowadzenia zabiegu.
  • Obok bardzo atrakcyjnego efektu, wśród największych zalet tej metody warto wymienić długotrwałość makijażu.
  • W końcu soczyste i zdrowo wyglądające usta każdego dnia o każdej porze – czy po wstaniu rano z łóżka, czy po długich godzinach spędzonych w pracy lub po całonocnej imprezie – to marzenie wszystkich kobiet!
  • Najwyższej klasy urządzenia i pigmenty zapewniają bezpieczeństwo i wysoką jakość wykonania zabiegu
  • Specjalizujemy się wyłącznie w makijażu permanentnym.

Nasi specjaliści


Kasia Grand Master Trainer        1600 zł


Asia  Gold Master Trainer           1600 zł  PROMOCJA 1200 zł


Kamila Trainer PMU                     1600 zł  PROMOCJA 1000 zł

 

Zapis na zabiegi

Zadzwoń 509-562-687

Galeria prac makijażu permanentnego ust techniką Lily-Lips!

Opatentowana metoda pigmentacji ust Katarzyny Liera LILY-LIPS!

Patent, który wraz z początkiem 2018 roku otrzymała autorska technika pigmentacji najpiękniejszych ust LILY-LIPS!, poświadcza zarówno jej oryginalność, jak i nowatorskość.

To nie tylko ogólny zarys, lecz cały skrupulatnie opracowany proces, od dobrania koloru i kształtu oraz doskonałego rynku wstępnego do finalnego efektu, który klientka uzyskuje w pełnej krasie po wygojeniu.

Autorska metoda LILY-LIPS! Katarzyny Liera unaocznia, jak ważna jest sama technika, a ponadto dobrej klasy sprzęt (najlepiej z akupunkturowymi igłami!) i wszystkie niezmiernie istotne niuanse – np. głębokość wprowadzania barwnika czy sposób napinania skóry, lub kolejność pigmentacji poszczególnych fragmentów ust. To właśnie dzięki zebraniu i zastosowaniu tych wszystkich elementów

Katarzyna Liera uzyskuje tak spektakularne efekty, zapewniając klientkom doskonały wygląd, komfort i bezpieczeństwo, i ucząc linergistki w cenionej Akademii Mistrzów.

Tajniki pracy najlepszych – jak dojść do autorskiej metody pigmentacji?

Zapewniająca zjawiskowe rezultaty metoda pigmentacji ust LILY-LIPS! Katarzyny Liera powstała w grudniu 2017 roku, lecz jej początki sięgają znacznie wcześniejszego okresu. Lata praktyki, setki godzin spędzone na szkoleniach u najlepszych specjalistów z branży, tysiące wykonanych zabiegów oraz ćwiczeń nad doprowadzeniem do perfekcji samego rysunku i technik pigmentacji – to wszystko wymaga poświęceń, ale jednocześnie procentuje.

Każdy dobry linergista zdaje sobie sprawę z tego, że dojście do mistrzowskiego poziomu wykonywania makijaży permanentnych wiąże się ze sporym wydatkiem sił, energii i czasu.

W tym szczególnym zawodzie popularne przysłowie „trening czyni mistrza” znajduje pełne odwzorowanie w rzeczywistości.

Przed wypracowaniem własnych metod pigmentacji mają więc miejsce niezliczone treningi i działania podejmowane w celu udoskonalania swoich prac.

Autorska metoda pigmentacji stanowi w istocie osiągnięcie, którym są w stanie poszczycić się jedynie najlepsi. Na mocno nasyconym obecnie rynku usług makijażu permanentnego opatentowana technika pigmentacji ust (czy brwi) stanowi dobry wyznacznik jakości, z którą możemy spotkać się w profesjonalnym gabinecie makijażu permanentnego u renomowanego linergisty.

Większość z nas marzy o subtelnym i zarazem trwałym wyeksponowaniu kryjącego się w nas piękna.

Zależy nam na zjawiskowych rezultatach, ale jednocześnie na pełnej naturalności.

Coraz więcej kobiet decyduje się na zabieg makijażu permanentnego ust – to one owiane są kuszącą tajemnicą, na której najczęściej zatrzymują się męskie spojrzenia… Makijaż permanentny ust stanowi drugi pod względem trudności rodzaj zabiegu wymagający tak fachowej wiedzy, jak i najwyższych umiejętności oraz najlepszego sprzętu.

Nie bez znaczenia jest także wybór odpowiedniej techniki.

Dzięki opatentowanej metodzie pigmentacji ust LILY-LIPS! – autorstwa wybitnej linergistki Katarzyny Liera – możemy uzyskać… wizualny efekt doskonałości.

LILY-LIPS! czyli sposób na najpiękniejsze usta – kusząco i naturalnie

Wyjątkowa technika pigmentacji o wdzięcznej i trafnie oddającej urok uzyskiwanych rezultatów nazwie LILY-LIPS! powstała na bazie własnych, wieloletnich doświadczeń Katarzyny Liera. Pozwoliły one na zebranie wszystkich wniosków i celów w jedną formę zabiegu umożliwiającą osiąganie nadzwyczaj udanych i naturalnych rezultatów.

W czym tkwi sekret? Metoda pigmentacji ust LILY-LIPS! stanowi szereg ustalonych, następujących po sobie etapów wprowadzania barwnika za pomocą niezawodnego aparatu PML – obejmują one wypracowane, perfekcyjne ruchy w ściśle określonej liczbie i kolejności. Są to niezmiernie ważne kwestie, ponieważ w przypadku makijażu permanentnego ust, który stanowi jeden z najtrudniejszych rodzajów, wystarczy drobny, niewłaściwie poprowadzony ruch, by nie tylko zniweczyć cały efekt, lecz nawet narazić na szwank zdrowie lub urodę klientki.

Perfekcja jest więc tutaj największym sprzymierzeńcem doskonałego linergisty i niejako najlepszym wyznacznikiem jakości jego prac.