Zaffiro

ZAFFIRO  – lifting bez skalpela

By skóra twarzy i ciała odzyskała jędrność, rozświetlenie, odżywienie…

DZIAŁANIE

Lifting twarzy, odmłodzenie i poprawa kondycji skóry twarzy i ciała (brak napięcia i elastyczności skóry, bruzdy wargowo-nosowe, opadające policzki, obwisła skóra na twarzy, wewnętrznej skórze ramion, ud, nad kolanami, rozciągnięta skóra na brzuchu po porodzie, obwisłe piersi).

DLACZEGO WARTO

Innowacyjny zabieg termoliftingu pomaga przywrócić młody, elastyczny i jędrny wygląd skóry, która w miarę upływu lat traci gęstość i sprężystość. Nieinwazyjny zabieg urządzeniem wysokiej klasy uaktywnia proces tworzenia się kolagenu, który odpowiada za gęstość, napięcie i elastyczność. Termolifting zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt odmłodzenia, ujędrnienia i zagęszczenia skóry. Twoja skóra odzyska świeżość i blask, zostanie doskonale odżywiona i rozświetlona. Zauważysz  wzrost napięcia i elastyczności skóry, zmarszczki zostaną spłycone, a włókna kolagenowe w obwisłej skórze zostaną obkurczone do pierwotnej długości.

ZABIEG ZAFFIRO JEST:

LieraBezinwazyjny i bezpieczny, gdyż urządzanie emituje promieniowanie podczerwone IR, które w medycynie estetycznej wykorzystuje się do podgrzewania włókien kolagenowych.

LieraSkuteczny, gdyż stymuluje fibroblasty do tworzenia nowych włókien kolagenowych, nie wymaga okresu rekonwalescencji.

LieraDługotrwały, gdyż najlepszy efekt uzyskujemy przy stopniowym tworzeniu się kolagenu od 3 do 6 miesięcy po zabiegu.

JAK TO DZIAŁA

Głowica Zaffiro emituje promieniowania podczerwone o dobranej długości fal, które podgrzewa i podrażnia włókna kolagenowe, które to obkurczają się do pierwotnej długości. Skóra zyskuje wzrost napięcia, gęstości i sprężystości, a produkcja nowych włókien kolagenowych zostaje zwiększona aż o 30%. Dzięki temu lifting zostaje pogłębiony, a produkcja kolagenu następuje stopniowo. Przed zabiegiem na skórę pacjentki nakładam specjalny żel, który chroni naskórek i pomaga w precyzyjnym prowadzeniu głowicy. Wierzchnia warstwa skóry zostaje schłodzona, znajdujący się w niej kolagen podgrzany, po czym skóra znów zostaje schłodzona. Następnie łagodzący miejscowy masaż, pozwala na odprężenie i uzyskanie natychmiastowego komfortu. Efekt będzie widoczny już po pierwszym zabiegu, natomiast właściwy wygląd skóry zauważymy od 3 do 6 miesięcy po zabiegu i będzie się on utrzymywał od 12 miesięcy do 2 lat. Zalecam również zabieg ponawiający raz na 6 lub 12 miesięcy.

PRZECIWWSKAZANIA

LieraCiąża i laktacja,

Lieraotwarte rany i metalowe implanty w miejscach poddawanych liftingowi,

Lieraprzebyty zabieg wszczepienia złotych nici,

Lierazażywanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych lub sterydów,

Lieragorączka.

JAK ZAFFIRO ODMIENIA ŻYCIE MOICH PACJENTEK

Z myślą o moich pacjentach, postanowiłam przeprowadzić w salonie kosmiczną rewolucję. Po innowacyjnym urządzeniu Plasma IQ, przyszedł czas na Zaffiro. Zabieg urządzeniem Zaffiro pozwala na poprawę wyglądu skóry twarzy, dekoltu i innych problematycznych partii ciała. Z wiekiem ilość kolagenu w skórze obniża się, tkanki zostają osłabione, co skutkuje nadmiernym rozciągnięciem skóry, utratą jędrności i elastyczności. Jednak jest na to sposób i myli się ten kto sądzi, że upływ czasu należy zaakceptować.

Zaffiro redukuje zmarszczki i bruzdy, wspomaga odbudowę włókien kolagenowych i wpływa na powstawanie nowych. Dzięki urządzeniu młode mamy mogą pozbyć się kompleksów, gdyż urządzenie podgrzewając i podrażniając włókna kolagenowe, powoduje ich obkurczenie, skóra na brzuchu zmniejsz swoją objętość. Podobnie dzieje się z owalem twarzy, który ulega podniesieniu, zmarszczki mimiczne i linie bruzd wargowo-nosowych zostają zmniejszone, piersi podniesione, a obwisła skóra na ramionach, udach i nad kolanami zostaje ujędrniona i zagęszczona.

 

Do mojego salonu przychodzą kobiety i mężczyźni w różnym wieku, każdemu z nich staram się pomóc. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii, jestem w stanie jeszcze wydajniej i skuteczniej pracować. Nowoczesne urządzenia są gwarancją bez inwazyjności, a efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Utrzymują się one najczęściej od 12 miesięcy do 2 lat, optymalnie zalecam wykonanie serii 4 zabiegów na twarz i 6 zabiegów na ciało.

Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wykonaniem zabiegu urządzeniem Zaffiro, rekomenduję jego działanie i polecam szczególnie w przypadku likwidacji zmarszczek, modelowania owalu twarzy, rewitalizacji i pielęgnacji skóry, a także odmłodzenia okolic oczu. W ostatnim wymienionym przypadku, polecam także innych zabieg urządzeniem Plasma IQ, które stosuje się do liftingu powiek i skóry wokół oczu.

X