Usta LILY-LIPS!

0X3A1306 — kopia

Makijaż permanentny ust autorską techniką Katarzyny Liera LILY-LIPS!

Patent na kusząco piękne usta

Czym wyróżnia się autorska technika pigmentacji ust ?

  • Bezpiecznie i precyzyjnie wykonany zabieg pigmentacji zapewnia zdrowe, ponętne usta z soczystym wypełnieniem i perfekcyjnym konturem.
  • Klientki, które wybrały autorską technikę makijażu permanentnego ust LILY-LIPS!, zaskoczył zniewalający rezultat urzekający pięknem i naturalnością.
  • Opracowana przez Katarzynę Liera metoda umożliwia maksymalnie precyzyjne zaznaczenie konturu, co ma fundamentalne znaczenie dla estetyki i poprawności przeprowadzenia zabiegu.
  • Obok bardzo atrakcyjnego efektu, wśród największych zalet tej metody warto wymienić długotrwałość makijażu.
  • W końcu soczyste i zdrowo wyglądające usta każdego dnia o każdej porze – czy po wstaniu rano z łóżka, czy po długich godzinach spędzonych w pracy lub po całonocnej imprezie – to marzenie wszystkich kobiet!
  • Najwyższej klasy urządzenia i pigmenty zapewniają bezpieczeństwo i wysoką jakość wykonania zabiegu
  • Specjalizujemy się wyłącznie w makijażu permanentnym.

Zapisz się na zabieg już dziś!

Sprawdź naszą ofertę
Kasia
Grand Master Trainer
Kamila
Trainer PMU

1600 zł
PROMOCJA 1200 zł

Zadzwoń 509-562-687

patent-lily-lips-768x1166 — kopia

Opatentowana metoda pigmentacji ust Katarzyny Liera LILY-LIPS!

Patent, który wraz z początkiem 2018 roku otrzymała autorska technika pigmentacji najpiękniejszych ust LILY-LIPS!, poświadcza zarówno jej oryginalność, jak i nowatorskość.

To nie tylko ogólny zarys, lecz cały skrupulatnie opracowany proces, od dobrania koloru i kształtu oraz doskonałego rynku wstępnego do finalnego efektu, który klientka uzyskuje w pełnej krasie po wygojeniu.

Autorska metoda LILY-LIPS! Katarzyny Liera unaocznia, jak ważna jest sama technika, a ponadto dobrej klasy sprzęt (najlepiej z akupunkturowymi igłami!) i wszystkie niezmiernie istotne niuanse – np. głębokość wprowadzania barwnika czy sposób napinania skóry, lub kolejność pigmentacji poszczególnych fragmentów ust. To właśnie dzięki zebraniu i zastosowaniu tych wszystkich elementów

Katarzyna Liera uzyskuje tak spektakularne efekty, zapewniając klientkom doskonały wygląd, komfort i bezpieczeństwo, i ucząc linergistki w cenionej Akademii Mistrzów.

Tajniki pracy najlepszych – jak dojść do autorskiej metody pigmentacji?

Zapewniająca zjawiskowe rezultaty metoda pigmentacji ust LILY-LIPS! Katarzyny Liera powstała w grudniu 2017 roku, lecz jej początki sięgają znacznie wcześniejszego okresu. Lata praktyki, setki godzin spędzone na szkoleniach u najlepszych specjalistów z branży, tysiące wykonanych zabiegów oraz ćwiczeń nad doprowadzeniem do perfekcji samego rysunku i technik pigmentacji – to wszystko wymaga poświęceń, ale jednocześnie procentuje.

Każdy dobry linergista zdaje sobie sprawę z tego, że dojście do mistrzowskiego poziomu wykonywania makijaży permanentnych wiąże się ze sporym wydatkiem sił, energii i czasu.

W tym szczególnym zawodzie popularne przysłowie „trening czyni mistrza” znajduje pełne odwzorowanie w rzeczywistości.

Przed wypracowaniem własnych metod pigmentacji mają więc miejsce niezliczone treningi i działania podejmowane w celu udoskonalania swoich prac.

Autorska metoda pigmentacji stanowi w istocie osiągnięcie, którym są w stanie poszczycić się jedynie najlepsi. Na mocno nasyconym obecnie rynku usług makijażu permanentnego opatentowana technika pigmentacji ust (czy brwi) stanowi dobry wyznacznik jakości, z którą możemy spotkać się w profesjonalnym gabinecie makijażu permanentnego u renomowanego linergisty.

Większość z nas marzy o subtelnym i zarazem trwałym wyeksponowaniu kryjącego się w nas piękna

WIZUALNY EFEKT DOSKONAŁOŚCI

Zależy nam na zjawiskowych rezultatach, ale jednocześnie na pełnej naturalności.

Coraz więcej kobiet decyduje się na zabieg makijażu permanentnego ust – to one owiane są kuszącą tajemnicą, na której najczęściej zatrzymują się męskie spojrzenia… Makijaż permanentny ust stanowi drugi pod względem trudności rodzaj zabiegu wymagający tak fachowej wiedzy, jak i najwyższych umiejętności oraz najlepszego sprzętu.

Nie bez znaczenia jest także wybór odpowiedniej techniki.

Dzięki opatentowanej metodzie pigmentacji ust LILY-LIPS! – autorstwa wybitnej linergistki Katarzyny Liera – możemy uzyskać… wizualny efekt doskonałości.

LILY-LIPS! czyli sposób na najpiękniejsze usta – kusząco i naturalnie

Wyjątkowa technika pigmentacji o wdzięcznej i trafnie oddającej urok uzyskiwanych rezultatów nazwie LILY-LIPS! powstała na bazie własnych, wieloletnich doświadczeń Katarzyny Liera. Pozwoliły one na zebranie wszystkich wniosków i celów w jedną formę zabiegu umożliwiającą osiąganie nadzwyczaj udanych i naturalnych rezultatów.

W czym tkwi sekret? Metoda pigmentacji ust LILY-LIPS! stanowi szereg ustalonych, następujących po sobie etapów wprowadzania barwnika za pomocą niezawodnego aparatu PML – obejmują one wypracowane, perfekcyjne ruchy w ściśle określonej liczbie i kolejności. Są to niezmiernie ważne kwestie, ponieważ w przypadku makijażu permanentnego ust, który stanowi jeden z najtrudniejszych rodzajów, wystarczy drobny, niewłaściwie poprowadzony ruch, by nie tylko zniweczyć cały efekt, lecz nawet narazić na szwank zdrowie lub urodę klientki.

Perfekcja jest więc tutaj największym sprzymierzeńcem doskonałego linergisty i niejako najlepszym wyznacznikiem jakości jego prac.

Kasia-Liera-makijaz-permanentny-ust-warszawa-600x1080
katarzyna-liera-warszawa-1024x1024

Galeria makijaży permanentnych

Więcej zdjęć w naszej galerii na Facebooku