Plasma IQ

711A9657-—-kopia-768x1152

PLASMA IQ – ULUBIENIEC PACJENTÓW

Plasma IQ to jedno z najnowocześniejszych urządzeń, stosowanych do bezinwazyjnego liftingu powiek. To skuteczne i zarazem inteligentne rozwiązanie, z powodzeniem stosuję również w moim salonie. Bezpieczeństwo i komfort pacjentów są dla mnie bardzo ważne, dlatego wybór tej innowacyjnej metody, w szybkim czasie stał się jednym z najważniejszych elementów naszej oferty.

Długo zastanawiałam się nad koncepcją nowych rozwiązań, które pomogą pozbyć się pierwszych oznak starzenia i odmłodzić spojrzenie. Nie bez przyczyny mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, to prawda. Korekcja powiek należy do zabiegów, które w krótkim czasie dają widoczne efekty. Z biegiem lat skóra wokół oczu traci jędrność i sprężystość, pojawiają się pierwsze zmarszczki, cienie pod oczami, a opadające powieki stają się widocznym dowodem upływu czasu.

Nie musimy godzić się z takim stanem rzeczy, dlatego zabieg liftingu powiek rekomendują zarówno Paniom jak i Panom. W swoim salonie rozdaję bonusy, ponieważ możliwość polepszenia kondycji skóry, odmłodzenie rysów twarzy i odzyskanie atrakcyjnego wyglądu, jest niemal jak perfekcyjna podróż w czasie. Eliksir młodości zaklęty w urządzeniu Plasma IQ, powoduje błyskawiczny efekt ujędrnienia skóry, spłycenia zmarszczek, uniesienia powiek i wyostrzenia spojrzenia.

Zabiegi z użyciem urządzenia Plasma IO to jedne z najczęściej wykonywanych przeze mnie działań. Pacjenci bardzo chwalą sobie krótki czas zabiegu, ok 20 min., bez inwazyjność i brak okresu rekonwalescencji. To ogromny krok naprzód w medycynie estetycznej, która jeszcze do niedawna bazowała niemal wyłącznie na inwazyjnych zabiegach. Zabieg innowacyjnego liftingu powiek to skuteczna i komfortowa alternatywa, którą coraz częściej doceniają także mężczyźni. Cieszę się, że tak wielu pacjentów przekraczając progi mojego salonu pozbywa się kompleksów i odzyskuje młodzieńczy wygląd i wiarę w siebie.

PLASMA IQ

By skóra wokół oczu uzyskała jędrność, elastyczność i sprężystość…

Najważniejsze informacje

Co trzeba wiedzieć o zabiegu Plasma IQ

Działanie

Korekcja powiek u kobiet i mężczyzn (opadające powieki, starzenie się skóry wokół oczu, utrata jędrności, zmarszczki).

Wskazania dla Pań

Skóra wokół oczu jest niezwykle delikatna, dlatego tak często narażona jest na szybką utratę jędrności i sprężystości. Opadające powieki i zmarszczki stają się problematycznym wyzwaniem, dlatego bezinwazyjny i efektywny zabieg, pozwala przywrócić atrakcyjny wygląd, wyraźne odmładza i podkreśla spojrzenie.

Wskazania dla Panów

Mimo iż męska skóra starzeje się później, to zmiany te zachodzą szybciej, są głębsze i bardziej widoczne. Uwidaczniają się zmarszczki i bruzdy, powieki stają się ciężkie i obrzmiałe, dlatego bezinwazyjny i skuteczny zabieg pomaga pozbyć się kompleksów i odzyskać młodzieńczy wygląd.

Przeciwskazania

 • Choroby nowotworowe
 • Choroby serca oraz układu krążenia
 • Zaburzenia metaboliczne (cukrzyca)
 • Choroby tarczycy
 • Choroby układu nerwowego
 • Choroby oczu
 • Choroby psychosomatyczne
 • Przyjmowanie lekow – tetracykliny, izotretynoina (Accutane, Izotek)
 • Ciąża i okres karmienia piersią

Dlaczego warto

Upływ czasu jest nieubłagany, możemy jednak zahamować starzenie się skóry wokół oczu, bezinwazyjnym i niezwykle skutecznym zabiegiem PLASMA IQ. Inteligentne rozwiązania nie wymagają już ryzykownych i bolesnych działań, dzięki ultra nowoczesnemu liftingowi powiek, pierwsze efekty ujrzysz już po pierwszym zabiegu. Twoje spojrzenie nabierze ostrości i młodzieńczego wigoru, skóra zyska jędrność, zmarszczki i opadające powieki pozostaną przykrym wspomnieniem.

Zalety zabiegu Plasma IQ

Zabiega Plasma IQ jest:

 • Bezinwazyjny i precyzyjny, działający jedynie we wskazanym obrębie naskórka.
 • Bezpieczny i komfortowy dla osób z rozrusznikami serca.
 • Skuteczny, efekty uzyskuje się już po pierwszym zabiegu.
 • Nie wymaga narkozy i rekonwalescencji

Jak to działa

Urządzenie stosowane w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej, wykorzystuje wiązki plazmy, działające wyłącznie wokół naskórka. W trakcie zabiegu zaznaczam niewielkie punkty na powierzchni skóry o średnicy mniejszej niż 1 mm, które powodują sublimację naskórka i obkurczanie skóry w miejscu działania, nie uszkadzając warstwy podstawowej. Plastyczność ruchu powiek zostaje przez cały czas zachowana, zabieg nie uszkadza tkanek, jest bezbolesny, bezpieczny i skuteczny. Trwa ok 20 minut, a punkty sublimacyjne utrzymują się do ok 7 dni.