Zabiegi Zaffiro

zaffiro-768x1216

ZAFFIRO – lifting bez skalpela

By skóra twarzy i ciała odzyskała jędrność, rozświetlenie, odżywienie…

Z myślą o moich pacjentach, postanowiłam przeprowadzić w salonie kosmiczną rewolucję. Po innowacyjnym urządzeniu Plasma IQ, przyszedł czas na Zaffiro. Zabieg urządzeniem Zaffiro pozwala na poprawę wyglądu skóry twarzy, dekoltu i innych problematycznych partii ciała. Z wiekiem ilość kolagenu w skórze obniża się, tkanki zostają osłabione, co skutkuje nadmiernym rozciągnięciem skóry, utratą jędrności i elastyczności. Jednak jest na to sposób i myli się ten kto sądzi, że upływ czasu należy zaakceptować.

JAK ZAFFIRO ODMIENIA ŻYCIE MOICH PACJENTEK

Zaffiro redukuje zmarszczki i bruzdy, wspomaga odbudowę włókien kolagenowych i wpływa na powstawanie nowych. Dzięki urządzeniu młode mamy mogą pozbyć się kompleksów, gdyż urządzenie podgrzewając i podrażniając włókna kolagenowe, powoduje ich obkurczenie, skóra na brzuchu zmniejsz swoją objętość. Podobnie dzieje się z owalem twarzy, który ulega podniesieniu, zmarszczki mimiczne i linie bruzd wargowo-nosowych zostają zmniejszone, piersi podniesione, a obwisła skóra na ramionach, udach i nad kolanami zostaje ujędrniona i zagęszczona.

Do mojego salonu przychodzą kobiety i mężczyźni w różnym wieku, każdemu z nich staram się pomóc. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii, jestem w stanie jeszcze wydajniej i skuteczniej pracować. Nowoczesne urządzenia są gwarancją bez inwazyjności, a efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Utrzymują się one najczęściej od 12 miesięcy do 2 lat, optymalnie zalecam wykonanie serii 4 zabiegów na twarz i 6 zabiegów na ciało.

Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wykonaniem zabiegu urządzeniem Zaffiro, rekomenduję jego działanie i polecam szczególnie w przypadku likwidacji zmarszczek, modelowania owalu twarzy, rewitalizacji i pielęgnacji skóry, a także odmłodzenia okolic oczu. W ostatnim wymienionym przypadku, polecam także innych zabieg urządzeniem Plasma IQ, które stosuje się do liftingu powiek i skóry wokół oczu.

Zapytaj o pakiet zabiegów – w pakiecie otrzymasz atrakcyjną cenę!

Najważniejsze informacje

Co powinnaś wiedzieć o zabiegu Zaffiro

Działanie

Lifting twarzy, odmłodzenie i poprawa kondycji skóry twarzy i ciała (brak napięcia i elastyczności skóry, bruzdy wargowo-nosowe, opadające policzki, obwisła skóra na twarzy, wewnętrznej skórze ramion, ud, nad kolanami, rozciągnięta skóra na brzuchu po porodzie, obwisłe piersi).

Jak to działa

Głowica Zaffiro emituje promieniowania podczerwone o dobranej długości fal, które podgrzewa i podrażnia włókna kolagenowe, które to obkurczają się do pierwotnej długości. Skóra zyskuje wzrost napięcia, gęstości i sprężystości, a produkcja nowych włókien kolagenowych zostaje zwiększona aż o 30%. Dzięki temu lifting zostaje pogłębiony, a produkcja kolagenu następuje stopniowo. Przed zabiegiem na skórę pacjentki nakładam specjalny żel, który chroni naskórek i pomaga w precyzyjnym prowadzeniu głowicy. Wierzchnia warstwa skóry zostaje schłodzona, znajdujący się w niej kolagen podgrzany, po czym skóra znów zostaje schłodzona. Następnie łagodzący miejscowy masaż, pozwala na odprężenie i uzyskanie natychmiastowego komfortu. Efekt będzie widoczny już po pierwszym zabiegu, natomiast właściwy wygląd skóry zauważymy od 3 do 6 miesięcy po zabiegu i będzie się on utrzymywał od 12 miesięcy do 2 lat. Zalecam również zabieg ponawiający raz na 6 lub 12 miesięcy.

Przeciwwskazania do zabiegu Zaffiro

  • Ciąża i laktacja,
  • otwarte rany i metalowe implanty w miejscach poddawanych liftingowi,
  • przebyty zabieg wszczepienia złotych nici,
  • zażywanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych lub sterydów,
  • gorączka.

Dlaczego warto

Innowacyjny zabieg termoliftingu pomaga przywrócić młody, elastyczny i jędrny wygląd skóry, która w miarę upływu lat traci gęstość i sprężystość. Nieinwazyjny zabieg urządzeniem wysokiej klasy uaktywnia proces tworzenia się kolagenu, który odpowiada za gęstość, napięcie i elastyczność. Termolifting zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt odmłodzenia, ujędrnienia i zagęszczenia skóry. Twoja skóra odzyska świeżość i blask, zostanie doskonale odżywiona i rozświetlona. Zauważysz wzrost napięcia i elastyczności skóry, zmarszczki zostaną spłycone, a włókna kolagenowe w obwisłej skórze zostaną obkurczone do pierwotnej długości.

Zalety zabiegu Zaffiro

Zabieg Zaffiro jest:

  • Bezinwazyjny i bezpieczny, gdyż urządzanie emituje promieniowanie podczerwone IR, które w medycynie estetycznej wykorzystuje się do podgrzewania włókien kolagenowych.
  • Skuteczny, gdyż stymuluje fibroblasty do tworzenia nowych włókien kolagenowych, nie wymaga okresu rekonwalescencji.
  • Długotrwały, gdyż najlepszy efekt uzyskujemy przy stopniowym tworzeniu się kolagenu od 3 do 6 miesięcy po zabiegu.